Wręczono odznaki „Za zasługi dla ubezpieczeń”

Polska Izba Ubezpieczeń po raz kolejny wręczyła odznaki „Za zasługi dla ubezpieczeń”. Za rok 2023 odznaczono 100 osób, które zostały zgłoszone przez poszczególne zakłady ubezpieczeń, w uznaniu wyróżniającej się działalności na rzecz rynku ubezpieczeniowego.

Odznaki są przyznawane za szczególny wkład w działania na rzecz rynku ubezpieczeniowego. Może on przejawiać przez działalność edukacyjną i podnoszenie świadomości ubezpieczeniowej, pracę społeczną na rzecz rozwoju rynku ubezpieczeniowego czy zaangażowanie w rozwój samorządu ubezpieczeniowego.

– Cieszę się, że tak wiele osób wyraża chęć aktywnej pracy dla wspólnego dobra. Mamy obecnie już ponad 40 komisji, podkomisji, grup ekspertów, grup roboczych i zespołów roboczych. To oznacza ponad 450 osób zaangażowanych w prace nad bieżącymi problemami dotykającymi branżę. Ten wkład jest bardzo ważny, bo sami nie zrobilibyśmy tyle dobrego dla ubezpieczeń i ile udaje się z takim wsparciem – mówił Jan Grzegorz Prądzyński, prezes zarządu PIU, podczas uroczystości.

Gratulujemy!

Lista nagrodzonych