1 proc. podatku dla ośrodka w Laskach

Towarzystwo Opieki nad Ociemniałymi w Laskach od stu lat niesie pomoc setkom niewidomych dzieci. Działalność ośrodka nie byłaby możliwa bez wsparcia tysięcy ludzi dobrej woli, bezinteresownie wspierających Towarzystwo finansowo. Ich świadectwa, które zebraliśmy, są tego najlepszym dowodem.

Wiem, że moje pieniądze przyczynią się do czegoś dobrego i to niekoniecznie na poziomie materialnym, bo np. umożliwią dzieciom z Lasek częstszy kontakt z rodzicami. Są one też dobrą energią. Teraz ja przekazuję ją innym, może ktoś kiedyś przekaże ją mnie. W sumie trudno to napisać – pomagam i już!
Paulina

Działalność Towarzystwa nie opiera się wyłącznie na codziennej opiece nad niewidomymi. To również wiele innych projektów, m.in. Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy w Sobieszewie.

Wspieram ośrodek dla dzieci niewidomych w Laskach, gdyż dzięki nim dostrzegam rzeczy, których poprzednio, mimo doskonałego wzroku, w ogóle nie zauważałam.
Katarzyna

Również Ty możesz wesprzeć Towarzystwo w Laskach. Dzięki 1 proc. podatku, łatwiej będzie zapewnić opiekę niewidomym dzieciom. Taki dar nic nie kosztuje, a dla wielu niepełnosprawnych dzieci będzie nie do przecenienia.

Dlaczego to robię? Bo dobrze jest pomagać!
Anna 

Dane towarzystwa, dzięki którym możesz przekazać 1 proc. podatku, znajdziesz na www.laski.edu.pl. Więcej możesz dowiedzieć się, pisząc na adres katarzyna.wojciechowska@laski.edu.pl

Tutaj możesz obejrzeć film promujący akcję 1 proc. podatku dla ośrodka w Laskach