Dzień z ubezpieczeniami w ramach Global Money Week

W ramach kampanii informacyjnej dla dzieci i młodzieży Global Money Week, której organizatorem jest OECD, Polska Izba Ubezpieczeń zorganizuje webinaria dla uczniów oraz nauczycieli, dzieląc się wiedzą ubezpieczeniową.

Webinary PIU odbędą się:

  • 25 marca, godz.11.50 – 12.40 odbędzie się Lekcja o ubezpieczeniach dla uczniów szkół średnich „Jak zaspokoić jedną z najważniejszych potrzeb człowieka? Poczucie bezpieczeństwa vs ryzyko”. Rejestracja jest możliwa POD TYM LINKIEM
  • 25 marca, godz. 14.55 – 16.00 – odbędzie się szkolenie on-line dla nauczycieli – przewodnik po ubezpieczeniach „5 prostych sposobów na ciekawe lekcje o ubezpieczeniach”. Rejestracja jest możliwa POD TYM LINKIEM

Webinaria będą prowadzone przez przedstawicieli PIU – Agnieszkę Durską i Marcina Tarczyńskiego. PIU przygotowała również materiały edukacyjne dla młodszych dzieci, uczniów szkół podstawowych, które będzie dystrybuowała za pomocą mediów społecznościowych.

Global Money Week potrwa od 22 do 28 marca. Inicjatywę OECD w Polsce koordynuje Komisja Nadzoru Finansowego we współpracy z Ministerstwem Finansów. Zachęcamy Państwa do przekazywania informacji na temat Global Money Week i zapraszania szkół średnich, z którymi mają Państwo kontakt, do wzięcia udziału w webinarach PIU. Inicjatywa stanowi doskonałą okazję do zaangażowania branży w projekty edukacyjne. Zapraszamy szkoły do rejestracji na całe wydarzenie na stronie KNF.