Wyniki III Mistrzostw Polski Środowisk Ubezpieczeniowych w Brydżu Sportowym

W dniach 14-17.02.2013 r. w Szczyrku odbyły się III MPŚU w brydżu sportowym. Impreza zapoczątkowana 3 lata temu z inicjatywy prezesa Stowarzyszenia Brokerów Ubezpieczeniowych i Reasekuracyjnych Pana Jacka Kliszcza w tym roku miała charakter otwarty. Patronat nad imprezą objął Prezydent Bielska–Białej Pan Jacek Krywult a współorganizatorami, oprócz SBUiR była Polska Izba Ubezpieczeń, Polska Izba Pośredników Ubezpieczeniowych i Finansowych oraz Beskidzkie Stowarzyszenie Brydża Sportowego.
Tegoroczne Mistrzostwa zgromadziły licznych sympatyków tej dyscypliny sportu szczegołnie dużą frekwencją cieszył się główny Turniej Par Grand Prix Polski w którym udział wzięły 174 pary a gościem specjalnym była znana aktorka Renata Dancewicz.
Mistrzostwa były świetną okazją do intergacji osób związanych z ubezpieczeniami a atrakcyjne puchary, nagrody rzeczowe i pieniężne w połączeniu z wypadem na narty na Skrzyczne oraz grilem przy góralskiej kapeli znalazły uznanie u uczestników Mityngu którzy gremialnie zapowiedzieli przyjazd w przyszłym roku o ile taka impreza będzie nadal organizowana.

Najlepsi w punktacji długofalowej, która wyłoniła Mistrzów Polski i v-ce Mistrzów Polski Srodowisk Ubezpieczeniowych zostali:

I-II m Stanisław Gołębiowski, Aviva
I-II m-Bartosz Chmurski,  Coris
III Iwona Czajka, Amplico

Pełne wyniki oraz zdjęcia z Mistrzostw na stronie www.bsbs.pl