Konferencje i seminaria

Polska Izba Ubezpieczeń organizuje 25 kwietnia 2017 r. warsztaty z ubezpieczeń ochrony prawnej w Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu. Warsztaty odbędą się przy ul. Młodzieżowej 31a, budynek B, sala 281. Partnerem wydarzenia jest Wyższa Szkoła Bankowa w Toruniu.
Celem warsztatów jest promowanie i upowszechnianie wiedzy o ubezpieczeniu ochrony prawnej. Prelegenci wyjaśnią istotę tego ubezpieczenia oraz jakie potrzeby klienta i pośrednika ono spełnia. Ponadto omówiony zostanie zakres ubezpieczenia, proces ustalania odpowiedzialności i likwidacji szkód. Podczas warsztatów wystąpi przedstawiciel Naczelnej Rady Adwokackiej, mec. Łukasz Piechula, który przedstawi problematykę ochrony prawnej w Polsce i Niemczech. Szczegółowy program wydarzenia znajduje się w załączeniu.
Warsztaty przeznaczone są dla pracowników zakładów ubezpieczeń, pośredników ubezpieczeniowych, członków samorządu adwokatów i radców prawnych oraz przedstawicieli środowiska naukowego. Zakłady ubezpieczeń mogą przekazać niniejszy komunikat zainteresowanym osobom. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Prosimy o rejestrację NA TEJ STRONIE. Program warsztatów dostępny jest TUTAJ.