Konferencje i seminaria

Polska Izba Ubezpieczeń organizuje 20 kwietnia 2017 r. warsztaty z ubezpieczeń ochrony prawnej. Warsztaty odbędą się w Spichlerzach na Ołowiance w Narodowym Muzeum Morskim w Gdańsku, przy ul. Ołowianka 9-13.
Celem wydarzenia jest promowanie i upowszechnianie wiedzy o ubezpieczeniu ochrony prawnej. Prelegenci wyjaśnią istotę tego ubezpieczenia, jakie potrzeby klienta i pośrednika ono spełnia. Ponadto omówiony zostanie zakresu ubezpieczenia, proces ustalania odpowiedzialności i likwidacji szkód. Podczas warsztatów wystąpi przedstawiciel Okręgowej Izby Radców Prawnych, dr Marek Koenner, który przedstawi problematykę roli profesjonalnego pełnomocnika w rozwiązywaniu sporów prawnych. Szczegółowy program wydarzenia znajduje się w załączeniu.
Warsztaty przeznaczone są dla pracowników zakładów ubezpieczeń, pośredników ubezpieczeniowych, członków samorządu adwokatów i radców prawnych oraz przedstawicieli środowiska naukowego. Zakłady ubezpieczeń mogą przekazać niniejszy komunikat zainteresowanym osobom. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Prosimy o rejestrację NA TEJ STRONIE. Program wydarzenia dostępny jest TUTAJ.