Konferencje i seminaria

Polska Izba Ubezpieczeń zaprasza na seminarium organizowane przez Podkomisję ds. audytu i kontroli wewnętrznej PIU pod tytułem „#auditchallenge, #wyzwanieaudytu”. Wydarzenie to odbędzie się
25 listopada 2019 r. w godzinach 9.00-16.30 w Centrum Konferencyjnym Zielna, ul. Zielna 37 w Warszawie. Seminarium skierowane przede wszystkim do pracowników biur audytu, compliance oraz kontroli wewnętrznej. Praktycy z zakładów ubezpieczeń przedstawią problematykę strategii audytu wewnętrznego, audytu robotyki oraz audytu zwinnych projektów. Przewidziany jest wykład dotyczący audytu kultury organizacyjnej a eksperci Deloitte przedstawią panel związany powdrożeniowym audycie zagadnień związanych z RODO.

W czasie drugiej części seminarium przewidziany jest warsztat związany z praktycznym wykorzystaniem umiejętności poprawnego pisania raportów kontrolnych. Rejestracji uczestnictwa można dokonać do 19 listopada bieżącego roku pod tym adresem.

Uprzejmie informujemy o możliwości otrzymania dla zainteresowanych osób certyfikatu CPE. Prosimy o taką informację w czasie rejestracji w dniu seminarium. Uczestnictwo w seminarium jest bezpłatne. Liczba miejsc jest ograniczona.