V Halowy Turniej PIU Cup 2013

22 czerwca 2013 r. w godzinach 10.00-16.00 po raz piąty dojdzie do rywalizacji ubezpieczeniowych drużyn piłkarskich w corocznym turnieju PIU Cup. Halowy turniej szóstek piłkarskich PIU rozegrany zostanie tym razem w hali sportowej przy ul. Księcia Bolesława 1/3 w Warszawie. Drużyny grać będą w sześcioosobowych składach, a reprezentacja składać się może maksymalnie z 11 graczy (6 osób w pierwszym składzie i 5 zmienników).

Zgłoszenia drużyn piłkarskich do PIU Cup 2013 oraz zgłoszenia kibiców należy kierować na adres email: turniej@piu.org.pl 
Uwaga: W związku z ograniczonymi możliwościami czasowymi i logistycznymi rozgrywek, jedna grupa finansowa może wystawić tylko jedną drużynę piłkarską.

Zgłoszenia drużyn przyjmujemy do 14 czerwca do godz. 10.00. Poniżej można pobrać kartę zgłoszeniową drużyn oraz kartę kibiców.

Regulamin turnieju
Rozkład szatni

HARMONOGRAM TURNIEJU

Zawodom jak co roku towarzyszyć będzie piknik rodzinny z grillowaniem. Dlatego organizatorzy zapraszają nie tylko piłkarzy, ale także ich rodziny i kibiców. Podczas turnieju otwarty będzie także ogromny plac zabaw dla dzieci z zapewnioną opieką przez cały czas trwania turnieju. Serdecznie zapraszamy wszystkich członków PIU do wzięcia udziału w turnieju.