Startuje konkurs na najlepsze prace dyplomowe

Miło nam poinformować, że po raz kolejny Polska Izba Ubezpieczeń organizuje konkurs im. Leona Kozickiego na najlepsze prace magisterskie i dyplomowe z zakresu ubezpieczeń. Jesienią tego roku uwieńczy go oficjalne wręczenie nagród autorom wyróżnionych opracowań.
Miło nam poinformować, że po raz kolejny Polska Izba Ubezpieczeń organizuje konkurs im. Leona Kozickiego na najlepsze prace magisterskie i dyplomowe z zakresu ubezpieczeń. Jesienią tego roku uwieńczy go oficjalne wręczenie nagród autorom wyróżnionych opracowań. Gorąco zachęcamy Państwa magistrantów i licencjatów do wzięcia udziału w konkursie!

Regulamin konkursu

Prace konkursowe, zawierające dane personalne i adresy zamieszkania autorów, powinny zostać wysłane do siedziby Polskiej Izby Ubezpieczeń, ul. Wspólna 47/49, 00-684 Warszawa, w terminie od 20 stycznia do 30 września 2013 roku. Będą one oceniane przez Komitet Opiniujący, składający się z osób reprezentujących środowiska nauki i praktyki ubezpieczeniowej. Z nadesłanych opracowań zostaną wyłonione trzy najlepsze, których autorzy otrzymają nagrody.

Do konkursu zgłaszać należy prace dyplomowe napisane na zakończenie studiów na uczelniach, które dają możliwość uzyskania dyplomów magistra lub licencjata. Warunkiem zakwalifikowania opracowania do konkursu jest przedstawienie nam opinii promotorów na temat przesłanej pracy oraz informacji potwierdzającej, że władze uczelni/wydziału, zostały o konkursie poinformowane.

Zajęcie pierwszego miejsca w konkursie Polskiej Izby Ubezpieczeń, poza dyplomem i prestiżem, związane jest z gratyfikacją w wysokości 5.000 zł. Drugie miejsce wiąże się z gratyfikacją w wysokości 3.000 zł, a trzecie – 1.500 zł.

Pytania prosimy wysyłać także na adres: pracedyplomowe@piu.org.pl