PIU zaprasza do biegania w Półmaratonie Warszawskim 2011

26 i 27 marca odbędzie się 6. edycja Półmaratonu Warszawskiego. Polska Izba Ubezpieczeń zaprasza do wzięcia udziału zawodach.

Jak w roku ubiegłym Izba nawiązała współpracę z Fundacją Maratonu Warszawskiego. Jest to efekt dużego zainteresowania pracowników zakładów ubezpieczeń pasjonujących się bieganiem. W tegorocznej edycji Półmaratonu Warszawskiego, jak rok wcześniej, ubezpieczyciele będą mogli startować w swojej kategorii „Ubezpieczeniowcy” zarówno w półmaratonie, jak i w jesiennym maratonie warszawskim. Każdy z uczestników otrzyma po przekroczeniu mety medal, a najlepsi zawodnicy statuetki.

Najbliższe zawody odbędą się 26 i 27 marca br. (sobota i niedziela) w Warszawie. Start i meta umiejscowione będą w okolicy Placu Zamkowego. Pierwszego dnia rozegrane zostaną biegi sztafetowe, drugiego – bieg indywidualny.

  • w sobotę, 26 marca przeprowadzone zostaną drużynowe zawody sztafetowe 5×5, bieg odbywa się na pętli o długości 2,5 km.
  • w niedzielę, 27 marca odbędzie się bieg główny, czyli Półmaraton Warszawski, dystans 21,0975 km

Zachęcamy do jak najliczniejszego udziału zarówno samych zawodników, jak i kibiców, zwłaszcza, że frekwencja zapowiada się w tym roku imponująco!

Więcej informacji organizacyjnych oraz formularz zgłoszeniowy znaleźć można na stronie: http://www.polmaratonwarszawski.pl

Osoby biorące udział w Półmaratonie Warszawskim 2011 zapraszamy do wzięcia udziału także w pozostałych zawodach zaplanowanych na ten rok.

Pełny program zawodów 2011:

26 marca Sztafeta 5×5 (bieg sztafetowy dla drużyn 5-osobowych na dystansie 5 km)
27 marca Półmaraton Warszawski – 21,097 km
17 kwietnia Puchar Maratonu – 5 km

Początek przygotowań do Maratonu Warszawskiego:

21 maja Puchar Maratonu – 10 km
28-29 maja Maraton Sztafet (Ekiden)
25 czerwca Puchar Maratonu – 15 km
3 lipca – 31 lipca Obóz treningowy w Szklarskiej Porębie
4 turnusy – 7 dni treningów i wykładów
dla biegaczy na różnym poziomie wytrenowania
6 sierpnia Puchar Maratonu – 20 km
3 września Puchar Maratonu – 25 km
25 września Maraton Warszawski – 42,195 km

Do zobaczenia na starcie!