Maraton Sztafet z udziałem ubezpieczycieli

Polska Izba Ubezpieczeń oraz Fundacja Maratonu Warszawskiego zapraszają do udziału w Maratonie Sztafet – cyklu biegów sztafetowych na różnych dystansach, które odbędą się w dniach 8-9 maja 2010 r. na warszawskim Polu Mokotowskim. 

W sobotę 8 maja odbędą się biegi sztafet czteroosobowych na dystansie 4 x 1400 m. Wszystkie sztafety podzielone będą na kategorie branżowe, wśród których stworzona została także kategoria ubezpieczeniowców. 

Ubezpieczeniowcy rozpoczynają swoje biegi o godz. 11.00. Aby zgłosić swoją sztafetę należy zarejestrować się poprzez stronę www.maratonsztafet.pl w zakładce „Sztafeta 4x1400m”. 

Z kolei w niedzielę o godz. 11:00 odbędzie się wyścig sześcioosobowych drużyn na łącznym dystansie maratonu, 42,195 km (każdy z zawodników pokonuje jeden odcinek). W biegu tym po raz pierwszy w wprowadzono klasyfikacje dodatkowe, i tu również stworzona została klasyfikacja ubezpieczeniowców. Aby zgłosić swoją drużynę do startu na tym dystansie, należy zarejestrować się poprzez stronę www.maratonsztafet.pl w zakładce „Ekiden”. 

Więcej informacji dostępnych jest pod adresem: info@maratonwarszawski.com oraz  na stronie www.maratonsztafet.pl.