Kolejny wykład na WNE UW

Polska Izba Ubezpieczeń oraz Wydział Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego zapraszają  na kolejny otwarty wykład w ramach „Programu Dzielenia się wiedzą ubezpieczeniową”. Tym razem tematem spotkania będą „Ubezpieczenia transportowe jako instrument zarządzania ryzykiem w przedsiębiorstwie”. Jest to już czwarty wykład, realizowany w ramach programu edukacyjnego, skierowanego do studentów, kadry naukowej wydziału oraz innych zainteresowanych osób.

Cykl „Dzielenia się wiedzą ubezpieczeniową” składa się z dwóch elementów: wykładów, prowadzonych przez ekspertów rynku ubezpieczeniowego, a także płatnych praktyk dla studentów WNE UW w PIU.

Wykład, dotyczący ubezpieczeń transportowych, odbędzie się 16 marca (wtorek) o godz. 13.15 w auli B w siedzibie Wydziału Nauk Ekonomicznych UW (ul. Długa 44/50 w Warszawie). Wykład poprowadzi Marek Izraelski, Dyrektor Departamentu Ubezpieczeń Transportowych i Osobowych HDI Asekuracja TU SA.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych, zarówno studentów, reprezentantów środowiska naukowego, jak i wszystkie osoby zainteresowane tematyką ubezpieczeniową.

Pobierz plakat promujący wykład