Mariusz Gawrychowski ubezpieczeniowym dziennikarzem roku

W tegorocznej edycji konkursu wzięło udział 12 dziennikarzy, a do konkursu zgłoszono 61 prac. Zarząd PIU na wniosek Kapituły konkursu zdecydował o przyznaniu następujących nagród:

– ubezpieczeniowy dziennikarz roku: Pan Mariusz Gawrychowski z „Pulsu Biznesu”, za wnikliwą analizę rynku, wysoką wartość informacyjną tekstów i konsekwencję w zajmowaniu się tematyką ubezpieczeniową. 

– ubezpieczeniowy tekst/audycja roku:
Pan Mateusz Ostrowski za cykl filmów prezentowanych w portalu Onet.pl – za oryginalne przedstawienie tematyki ubezpieczeniowej. Materiały w formie multimediów cechowało poczucie humoru i opowiedziane prostym językiem historie.
Pani Regina Skibińska, za przekrojowe teksty ubezpieczeniowe w „Rzeczpospolitej”, charakteryzujące się wyjątkową dokładnością i rzetelnością.

 

– debiut roku: Pani Alina Treptow za teksty opublikowane w „Pulsie Biznesu”. Kapituła doceniła podejmowanie przez autorkę tematyki ubezpieczeń zdrowotnych. To jedna z najistotniejszych obecnie kwestii dla rynku ubezpieczeniowego w Polsce.

 

– redakcja roku: Rzeczpospolita – za konsekwentne podejmowanie tematyki ubezpieczeniowej w wymiarze edukacyjnym, ekonomicznym i prawnym.

Wszsytkim wyróżnionym serdecznie gratulujemy!